مشاوره رایگان سئو سایت

آنالیز مشکلات سایت

وضعیت فعلی سایت شما به دقت به صورت دستی و نیز با استفاده از ابزارهای گوناگون مورد بررسی قرار گرفته و تحلیل دقیقی از وضعیت فعلی سایت انجام می شود.

ارائه راه حل

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مشخص کردن ادامه مسیر

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

خدمات مشاوره سئو سایت رایگان و حرفه ای تیم هفت تاز

خدمات مشاوره سئو سایت رایگان و حرفه ای یکی از مهمترین کارهای تیم تخصصی هفت تاز است. در دنیای دیجیتال این روزها که کسب و کارهای سنتی برای دیده شدن نیاز غیرقابل انکاری به یک سایت حرفه ای در حوزه ی کاری خود دارند، مسلما تنها اکتفا کردن به ایجاد یک سایت کافی نیست. شما نیاز به دیده شدن، در بین میلیون ها سایت درجه یک و برند توسط کاربرانی دارید که، نیاز به محصولات حوزه ی کاری شما دارند. در غیر این صورت در محیط شدیدا رقابتی برندهای مختلف احتمال شکست خوردن بسیار زیاد خواهد بود. برای دیده شدن کسب و کارتان می توانید، از خدمات مشاوره سئو سایت رایگان و حرفه ای گروه هفت تاز استفاده کنید. اگر در ابتدای راه اندازی یک سایت هستید، توصیه می کنیم با استفاده از خدمات مشاوره سئو سایت رایگان و حرفه ای وب سایتی براساس اصول سئو طراحی کنید. اگر دارای یک وب سایت در حوزه کاری خودتان هستید، ولی بازدید و فروش زیادی ندارید. با مشاورین سئو هفت تاز در تماس باشید. با خدمات مشاوره سئو سایت رایگان و حرفه ای، ما مشکلات سایت شما را مشخص نموده، برای آنها راه حل ارائه می دهیم. ادامه مسیر رسیدن به رتبه های برتر گوگل، بازدید و فروش بیشتر را برای شما ترسیم خواهیم نمود، و در صورت تمایل تا پایان راه قرار گرفتن در رتبه های برتر گوگل در کنار شما خواهیم بود.

چرا به خدمات مشاوره سئو سایت رایگان و حرفه ای نیاز داریم؟

واقعیت در دنیای پررقابت آنلاین این است که، شما برای افزایش چند برابری درآمدتان نیاز به دیده شدن در موتورهای جستجو به خصوص گوگل دارید. و برای شروع می توانید از خدمات مشاوره سئو سایت رایگان و حرفه ای استفاده کنید. این روزها معمولا افراد نیازهایشان را در گوگل سرچ می کنند، و اگر وب سایت شما در رتبه های اول گوگل نباشد، از سایت شما بازدید نخواهند کرد، و طبیعتا خرید خود را از سایت های دیگری انجام خواهند داد. اگر در ابتدای تاسیس یک سایت برای کسب و کار خودتان هستید، یا اگر سایت دارید، ولی بازید ارگانیک قابل توجهی ندارید. با خدمات مشاوره سئو سایت رایگان و حرفه ای می توانید به بازدید و فروش چند برابر برسید. و حتی برند خود را داشته باشید، و در سطح بین المللی دیده شوید.

وظایف یک مشاور سئو متخصص چیست؟

شما برای رونق کسب و کار و فروش خدمات یا محصولات خود همیشه به خدمات مشاوره سئو سایت رایگان و حرفه ای نیاز خواهید داشت. ولی یک مشاور متخصص سئو در هر مرحله به شکل منحصر به فردی اینکار را انجام خواهد داد. به عنوان مثال اگر ایده ی یک سایت را در سر می پرورانید. یک مشاور سئو با انتخاب نام دامین و هاست مناسب و پشتیبانی از یک طراحی سایت سئو شده می تواند به شما کمک کند. اگر قصد دارید سایتی که در حال حاضر مالک آن هستید، را بهبود ببخشید. یک مشاور متخصص سئو می تواند، با آنالیز سایت شما مشکلات آن را شناسایی نموده و برای برطرف کردن آن ها به شما راه حل ارائه دهد.

به شکل خلاصه یک مشاور سئو باید بتواند کارهای زیر را در سطح حرفه ای برای وب سایت شما انجام دهد.

کلمات کلیدی حوزه کاری شما را به شکل کامل استخراج و درست دسته بندی کند.

متخصص در سئوی داخلی و خارجی وب سایت باشد.

بتواند با ابزارهای آنالیز سایت در سطح حرفه ای کار کند.

تسلط کافی روی سرچ کنسول ( گوگل وبمستر) و گوگل آنالیتیکس داشته باشد.

آشنایی کافی با الگوریتم های گوگل و سئو کلاه سفید و کلاه سیاه داشته باشد.

پلاگین های مناسب و به روز سئو را شناخته و روی سایت اجرا کند.

به شکل دوره ای اطلاعات خود را نسبت به تکنیک های جدید سئو به روز کند.

با خدمات مشاوره سئو سایت رایگان و حرفه ای می توانید، به دیدگاهی دقیق در مورد وب سایت خود برسید.

خدمات مشاوره تخصصی سئو تیم هفت تاز

در جلسه رایگان مشاوره ی سئو ما مشکلات سایت شما را بررسی نموده و به همراه راه حل پیشنهادی به شما اعلام می کنیم. اگر در ابتدای مسیر راه اندازی یک وب سایت هستید. ما راه را برایتان مشخص خواهیم کرد. خدمات مشاوره سئو سایت رایگان و حرفه ای شامل موارد زیر است:

مشاوره در زمینه نام دامین، هاست مناسب و طراحی سایت سئو شده مناسب با حوزه کاری شما در مورد سایت های راه اندازی نشده

مشاوره در استفاده از تکنیک های سئو

مشاوره در مورد کلمات کلیدی مناسب حوزه کاری شما

مشاوره درباره زمان حدودی رسیدن به رتبه های برتر

مشاوره هزینه تقریبی افزایش رتبه وب سایت

مشاوره در مورد روش های افزایش کلیک و بازدید ارگانیک وب سایت

پاسخ به دغدغه ها و سوالات شما در مورد سئو

بعد از  استفاده ی خدمات مشاوره سئو سایت رایگان و حرفه ای در صورت تمایل می توانید سئو ی وب سایت خود را به گروه متخصص هفت تاز بسپارید.

چه کسب و کارهایی به خدمات مشاوره سئو سایت رایگان و حرفه ای نیاز دارند؟

مسلما هر وب سایتی برای دیده شدن و هر کسب و کار آنلاینی برای رونق گرفتن به خدمات مشاوره سئو رایگان و حرفه ای نیاز خواهد داشت. از شرکت های فروشنده نرم افزار های مختلف گرفته، تا کسب و کارهای کوچک و استارت آپ ها و حتی رستوران های محلی می توانند، با یک سئو ی اصولی و درست موجب جلب رضایت، اعتماد و جذب مشتریان جدید شوند. با سئو می توانید سایر هزینه های جذب مشتری همچون تبلیغات را کاهش دهید. شاید سئو در نگاه اول هزینه باشد، ولی با بازگشت چند برابری پول همراه خواهد بود. سئو موجب می شود که، مشتریان خود را بهتر شناخته و براساس ویژگی ها و خواست آن ها محصول و یا خدمات داشته باشید. با سئو یک تجربه کاربری عالی و یک ترافیک سایت ارگانیک فوق العاده برای وب سایت خود رقم بزنید. سئو موجب دیده شدن برند شما خواهد شد.

بنابراین همین حالا برای داشتن خدمات مشاوره سئو سایت رایگان و حرفه ای با تیم متخصص هفت تاز در ارتباط باشید.

 

برای مشاوره با متخصصین تیم هفت تاز، همین حالا اقدام کنید:

مقالات اخیر