طراحی سایت شرکتی

با ایجاد یک سایت شرکتی بی واسطه در 24ساعت شبانه روز با مشتریان در ارتباط باشید و گوی سبقت را از رقبایتان بگیرید
طراحی سایت شرکتی هفت تاز

مراحل طراحی سایت شرکتی توسط هفت تاز چگونه است ؟

در آژانس دیجیتال مارکتینگ هفت تاز، طراحی سایت شرکتی مرحله به مرحله به صورت زیر است.
سفارش طراحی سایت شرکتی
6
تحویل سایت
سفارش طراحی سایت شرکتی
5
گزارش روزانه
سفارش طراحی سایت شرکتی
4
طراحی وایرفریم
سفارش طراحی سایت شرکتی
3
خرید هاست و دامنه
سفارش طراحی سایت شرکتی
2
عضویت در گروه
سفارش طراحی سایت شرکتی
1
جلسه با مشتری
سفارش طراحی سایت شرکتی

وب سایت شرکتی چه نوع سایتی است؟

امروزه اکثر افراد برای بیشتر امور روزمره از اینترنت استفاده می کنند، بنابراین داشتن یک وبسایت برای هر شرکت و کسب وکاری اجتناب ناپذیر است. زیرا داشتن وبسایت به شرکت ها و کسب و کارها هویت و اعتبار می بخشد و اعتماد مشتریان را افزایش می دهد.

شرکت ها با استفاده از وبسایت شان می توانند در ۷روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز، اطلاعات محصولات و خدمات و امکانات مربوطه را در اختیار مشتریان قرار دهند. علاوه بر آن، اطلاعاتی مثل نمونه کارها، سابقه فعالیت ها و… نیز در سایت های شرکتی قرار می گیرد.

همچنین داشتن سایت شرکتی این امکان را به شرکت ها می دهد تا به صورت مستقیم و بدون واسطه با مشتریان خود در ارتباط باشند. همین امر یک مزیت رقابتی برای شرکت ها ایجاد می نماید تا بتوانند از رقبایشان پیشی بگیرند.

هدف از طراحی وب سایت شرکتی چیست؟

سایت های شرکتی با هدف معرفی خدمات ، محصولات و ارائه نمونه کارها ایجاد می شوند. در ضمن شناخته شدن برند شرکت، پیدا کردن بازار هدف، ارتباط راحت با مخاطبان، خرید اینترنتی آسان، دسترس پذیری همیشگی و … از دیگر اهداف این نوع وب سایت ها هستند.

مزایای وب سایت شرکتی چیست؟

 • افزایش اعتبار برند و اعتماد مشتریان
  طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای با محتوای مناسب و رعایت اصول سئو، باعث رتبه گرفتن سایت در موتور جستجوی گوگل و در نتیجه افزایش بازدیدکنندگان می گردد. این امر سبب شناخته شدن آن برند نیز می شود. هر چقدر یک برند بیشتر شناخته شود، اعتبارش افزایش می یابد و مشتریان بیشتری به آن اعتماد می کنند.
 • جذب مشتری بیشتر
  بعد از ایجاد سایت و تولید محتوا بر طبق اصول سئو، کاربران زیادی از طریق موتورهای جستجو، وارد وب سایت می شوند و با دیدن محصولات و نمونه کارها جزو مشتریان شرکت می شوند.
 • کاهش هزینه تبلیغات
  در دنیای دیجیتال، هزینه تبلیغات بسیار پایین تر از تبلیغات چاپی و غیرچاپی در محیط سنتی است. بنابراین شرکتها توسط سایت شان راحت تر و ارزانتر می توانند محصولات و خدمات خود را معرفی کرده و برندشان را بشناسانند.
 • دسترسی همیشگی
  در وبسایت شرکتی، معرفی محصولات و خدمات به صورت دائمی است. باتوجه به اینکه در انواع تبلیغات، محدودیت زمانی برقرار است، داشتن یک وبسایت که مادام العمر محصولات را معرفی نماید، مزیت بسیار بزرگی است.
سفارش طراحی سایت شرکتی
سفارش طراحی سایت شرکتی
 • محدود نبودن به شهر یا زمان
  یکی از مزایای آنلاین شدن کارها این است که کاربران از سرتاسر جهان می توانند به وب سایت مراجعه کنند. بنابراین مشتریان محدود به یه منطقه جغرافیایی خاصی نیستند. همچنین کاربران در تمام ساعات شبانه روز می توانند از خدمات سایت شرکتی استفاده نمایند.

  • درآمد جانبی
   هنگامی که سایت بهینه سازی شد و رتبه خوبی در گوگل کسب کرد، بازدیدکنندگان زیادی به سایت روانه می شوند. بنابراین با توجه با حجم زیاد بازدیدکنندگان، وب سایت های شرکتی می توانند از طریق تبلیغات بنری نیز درآمد کسب کنند.

  • دسترسی ساده تر برای کاربران
   در عصر دیجیتال، کاربران با دستگاه های مختلف مانند گوشی، تبلت، لپ تاپ و… به اینترنت مراجعه می کنند و کارهای خود را انجام می دهند. در نتیجه یک سایت باید واکنش گرا (ریسپانسیو) طراحی شود تا نیاز همه کاربران را برآورده نماید. زیرا در صورت ریسپانسیو بودن، کاربران به سادگی می توانند با گوشی شان به سایت مراجعه کنند و محصولات و خدمات شرکت را مشاهده نمایند.
    
   • ترغیب بیشتر مشتریان به استفاده از محصولات
    با قرار دادن یک دکمه برای فراخوانی به اقدام (کال تو اکشن) می توان کاربر را ترغیب کرد که از خدمات شرکت استفاده کنند، محصولی را دانلود نمایند ، با شرکت تماس بگیرند یا در سایت ثبت نام کنند. این اقدامات، در راستای اهدافی تجاری شرکت می باشد.

نمونه سایت شرکتی طراحی شده هفت تاز

سفارش طراحی سایت شرکتی
سفارش طراحی سایت شرکتی
سفارش طراحی سایت شرکتی
سفارش طراحی سایت شرکتی

امکانات سایت شرکتی

  • صفحه اصلی
   صفحه اصلی یا نخست به نوعی مهمترین صفحه یک وبسایت است. زیرا اولین صفحه ای است کاربران به محض ورود به یک سایت مشاهده می نمایند. بنابر این صفحه اصلی علاوه بر طرح گرافیکی جذاب و ظاهر مناسب، باید شامل اطلاعاتی باشد که در نگاه اول، شرکت را به خوبی معرفی نماید. اطلاعات مناسب برای صفحه نخست یک وب سایت شرکت عبارت است از: لوگو شرکت، نمونه کارهای برگزیده، تصاویری از شرکت و اطلاعات تماس.

  • صفحه نمونه کارها
   علاوه بر نمونه کارهای برگزیده که در صفحه اصلی گذاشته می شود، صفحه ای جداگانه جهت قرار دادن نمونه کارهای دیگر نیز وجود دارد. این نمونه کارها در دسته بندی های منظم قرار دارند که با کلیک روی هر کدام می توان اطلاعات بیشتری درباره جزئیات آن بدست آورد.

  • گالری تصاویر
   در اغلب سایت های شرکتی، صفحه ای به تصاویر اختصاص داده می شود. در این صفحه، تصاویر در دسته بندی های مختلف قرار داده می شوند که این تصاویر می تواند مربوط به انواع مجوزها ، محصولات و خدمات شرکت باشد.

    مقاله ها
   در اکثر سایت ها بخشی تحت عنوان مقاله وجود دارد که در این بخش می توان مقالاتی با موضوع و نوع فعالیت سایت نوشت و منتشر نمود. سایت های شرکتی نیز می توانند مقالاتی منطبق با نوع فعالیت شرکت یا سازمان مربوطه منتشر نمایند.

  • صفحه تماس با ما
   صفحه تماس با ما یکی از بخش های اساسی هر وب سایتی است. پس این صفحه باید به نحوی طراحی شود که کاربران بتوانند به راحتی با شرکت ارتباط برقرار نمایند. برای ارتباط کاربران با شرکت، باید تمام راه های ارتباطی اعم از آدرس شرکت، شماره تلفن، لینک شبکه های اجتماعی و… قرار داده شود.

  • صفحه درباره ما
   صفحه درباره ما نیز از بخش های مهمی است که بیشتر وب سایت ها یک صفحه جداگانه به آن اختصاص داده اند. در این صفحه اطلاعاتی درباره شرکت، اعضای شرکت بر حسب رتبه های سازمانی، رزومه، هدف و نوع فعالیت شرکت قرار دارد.
سفارش طراحی سایت شرکتی

مشاوره رایگان خدمات و طراحی سایت هفت تاز

شماره تماس

۰۹۲۱۴۴۶۵۰۸۴

ایمیل

۷taz.com@gmail.com