سئو حرفه ای سایت با هفت تاز

با هفت تاز صفحه اول گوگل از آن شماست.

اجازه دهید کارشناسان مشاوره توسعه وب سایت ما شما را یک قدم جلوتر از رقبای خود نگه دارند.

سئو حرفه ای سایت یعنی دیده شدن بیشتر، جذب کلیک، افزایش فروش سایت، برندینگ، افزایش ترافیک سایت، افزایش اعتبار سایت و بهترین استراتژی بازاریابی دیجیتال

مشاوره رایگان سئو

اگر قصد راه اندازی یک وبسایت دارید یا اینکه دارای سایت هستید، اما سایت شما بازدید و فروش ندارد، با مشاوره سئو سایت رایگان، می توانید راه حل مناسب، برای مشکل سایت خود پیداکرده و آن مشکل را به درستی توسط مشاورین هفت تاز برطرف نمایید. نوع دیگری از خدمات مشاوره سئو هفت تاز، مشاوره سئو سایت حرفه ای می باشد که در آن پس از پرداخت هزینه های لازم، سایت شما به صورت دقیق تری مورد بررسی قرار گرفته و یک نقشه راه سئو دقیق تهیه می شود.

طراحی استراتژی سئو

یکی از مهمترین مراحل سئو سایت، طراحی یک استراتژی مناسب و قوی برای سئو سایت و بهبود رتبه بندی است. استراتژی سئو شامل تحقیق کلمات کلیدی، سئو تکنیکال، استراتژی تولید محتوا، سئو داخلی و خارجی می باشد.متخصصین سئو تیم هفت تاز با آنالیز دقیق سایت شما، مناسب ترین استراتژی سئو را طراحی می نمایند. شما با استفاده از این استراتژی می توانید تمامی اقدامات لازم برای سئو سایت را خودتان انجام دهید یا در صورت نیاز به تیم هفت تاز واگذار نمایید.

پشتیبانی سئو سایت

پس از طراحی و راه اندازی سایت براساس اصول سئو، به منظور اینکه یک سایت بتواند در مورتورهای جستجو رتبه بالاتری کسب نماید، نیاز به خدمات تخصصی پشتیبانی سئو وب سایت وجود دارد. پشتیبان سئو با استفاده از تکنیک هایی مانند سئو داخلی، سئو محلی و سئو خارجی سعی در بهبود رتبه سایت شما دارد. برخی از این تکنیکها عبارتند از به روزرسانی محتواهای سایت بر اساس خروجی های سرچ کنسول، رفع خطاهای سایت، بررسی گوگل آنالیتیکس، بهبود سرعت سایت و ... .

آموزش اختصاصی سئو

در صورتی که تمایل به یادگیری سئو به صورت تخصصی و کاربردی را دارید، تیم هفت تاز بهترین انتخاب است. آموزش سئو از مقدماتی تا پیشرفته به صورت پروژه محور همراه با منتور، وجه تمایز آموزش های هفت تاز با رقبا می باشد. علاوه بر این پکیجهای آموزشی سئو به صورت پارتهای مجزا شامل آموزشهای مقدماتی سئو، کلمات کلیدی، سئو محتوا، سئو تکنیکال، سئو داخلی، سئو خارجی، آموزش سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس نیز تهیه و در اختیار علاقه مندان سئو قرار می گیرد.

سئو و بهینه سازی وب سایت چیست؟

سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو است. اگر در حوزه کاری خودتان دارای وب سایت هستید، یا قصد ایجاد یک وب سایت را دارید. احتمالا کلمه سئو یا بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجو را شنیده اید. در دنیای دیجیتال اگر وب سایت شما در صفحه ی اول نتایج گوگل یا حتی سه رتبه اول موتورهای جستجو نباشد، ایده ی شما برای کسب درآمد از سایت، احتمالا شکست خواهد خورد. سئو و بهینه سازی سایت در ساده ترین تعریف آماده کردن  یک سایت مورد تایید کاربر و موتورهای جستجو است. سئو انجام یکسری تکنیک ها است، برای قرار گرفتن سایت در رتبه های برتر موتور جستجو برای بیشتر دیده شدن وب سایت که موجب فروش بیشتر محصول یا خدمت مورد نظر ما خواهد شد.

تعرفه سئو سایت

سئوی وب سایت شامل یکسری خدمات مستمر است. بنابراین هزینه سئو با توجه به مدت قرارداد و انتخاب میزان خدمات سئو و انتظارات کارفرما تعیین می گردد.

در صورت نیاز می توانید از مشاوره رایگان آنلاین سئو گروه هفت تاز استفاده نموده، تا پس از بررسی وب سایت شما برآورد هزینه سئو انجام گرفته و به شما اعلام گردد.

خدمات سئو

خدمات تخصصی سئو چیست؟

آنالیز حرفه ای وبسایت

کار مهم بعد از طراحی اصولی، آنالیز مستمر وب سایت است. این کار به صاحب وب سایت کمک می کند که، تاثیر فعالیت های انجام شده برای سئوی وب سایت و پیشرفت وب سایت را مشاهده نموده و حتی اشتباهات احتمالی را برطرف کند. خدمات آنالیز سایت به شکل ترکیبی از آنالیزهای دستی و آنالیز توسط ابزارهای مختلف توسط متخصصین سئوکار انجام می گیرد.

طراحی سایت با اصول سئو

یکی از اصلی ترین وظایف متخصصان سئو طراحی چیدمان سایت، نوشتن محتوا و... براساس اصول سئو است. اصول سئو شامل تحقیق کلمه کلیدی، بهینه سازی همه ی URL های سایت، سئو کردن تصاویر، استفاده از میکرودیتاها و اسکیما، توضیحات متای سئو شده، استفاده از لینک های داخلی و خارجی در جای مناسب و براساس استراتژی لینک سازی، استفاده از هاست مناسب، طراحی سایت واکنشگرا، سئو کردن ناوبری و کدهای سایت است.

تحقیق کلمات کلیدی اختصاصی

برای اینکه بتوانیم یک محتوای کاربرپسند تولید کنیم، باید در ابتدا بدانیم کاربران چه کلمه های مرتبط با سایت ما را سرچ می کنند. سپس براساس آن محتوای مناسب تولید کنیم. اگر وب سایت ما دارای محتوایی باشد که هیچ سرچی از سوی کاربر برای آن صورت نمی گیرد پس هرگز از سایت ما بازدید نخواهد شد. بنابراین تحقیق کلمه کلیدی اصولی می تواند تاثیر شگرفی روی افزایش بازدید از وب سایت ما داشته باشد.

معرفی اجزای سئو

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال یا سئو فنی که به ساختار کلی سایت مربوط می شود، و توجه به تکنیکال سایت می تواند بسیار روی بازدید و گرفتن رتبه موتورهای جستجو مفید باشد. سئوی تکنیکال به شکل خلاصه شامل بررسی موارد زیر است: سرعت بالا آمدن سایت، بررسی سالم بودن لینک ها، ساده کردن قابلیت خزش برای کرالینگ ها، امنیت سایت، نداشتن محتوای کپی، داشتن سایت مپ و...

سئو داخلی

سئو داخلی یا سئوی on page با بیان ساده هر کار اصولی که در داخل سایت خودمان انجام می دهیم، را سئوی داخلی می گویند. مانند نوشتن محتواهای خوب و منحصر به فرد و لینک دادن این محتواها به یکدیگر براساس یک استراتژی لینک دهی داخلی از پیش مشخص شده، دسته بندی و برچسب گذاری مناسب محصولات و مقالات، استفاده از کلمات کلیدی مناسب در محتوا و...

سئو خارجی

سئو خارجی یا سئو off page به هر فعالیتی که در خارج از سایت ما با هدف بهبود رتبه ی سایت در نتایج گوگل انجام می شود سئوی خارجی می گویند. مانند: استفاده از بک لینک و سوشیال مدیا سیگنال.

مقالات اخیر

سوالات متداول

پاسخ به این سوال برای هر کسب و کار و سایتی متفاوت خواهد بود؛ بسته به میزان اعتبار و فعالیت های پیشین سایت شما، کلماتی که هدف گذاری کرده اید و وضعیت رقبا این زمان تعیین خواهد شد. ممکن است در یک حوزه بتوان در ۳ ماه موفقیت های مهمی کسب کرد ولی در حوزه دیگری بیش از یک سال زمان لازم باشد.

سئو یک محصول نیست بلکه مجموعه ای از خدمات تخصصی است در نتیجه نمیتوان قیمت مشخصی برای همه سایت ها در نظر گرفت. البته میتوان خدمات سئو را در دسته بندی های مختلفی شامل بهینه سازی سایت، بازاریابی محتوا، لینک سازی و … قرار داد و برای هرکدام هزینه مشخصی اعلام نمود. قدم اول آنالیز دقیق سایت و تصمیم گیری در مورد خدمات مورد نیاز است که بر همین اساس میتوان تخمین درستی از قیمت ارائه نمود.

به مجموعه فعالیت هایی که در راستای بهبود وضعیت سئو صفحات سایت انجام میدهیم سئو محتوا گویند.

استفاده از نقشه سایت تاثیر مستقیم بر رتبه‌بندی صفحات وب ندارد. به عبارت دیگر حتی اگر سایت شما فاقد نقشه باشد امکان ایندکس توسط گوگل و نمایش در بالاترین جایگاه نتایج جستجو را دارد. این فایل بر مدیریت بودجه خزش و سرعت ایندکس یا به‌روزرسانی صفحات تاثیرگذار است و البته تا زمانی که صفحات ما ایندکس نشوند هیچ شانسی برای حضور در نتایج جستجو ندارند.

بانس ریت به درصد افرادی گفته میشود که از یک صفحه از سایتی دیدن کرده و از سایت خارج میشوند.